Recepty online, kuchařka, vaření, dieta, bio

Recepty, kuchařka, česká a světová kuchyně
Recepty online, kuchařka, vaření, dieta, bio header image

Pohárové knedle

Recept v rubrice: Recepty

zařazeno v kategorii knedlíky - autor RenaDie, přidáno 06.03.2010

Číst celý recept Pohárové knedle

Štítky:


Další recept:
Předchozí recept:

NakupniCentrum.cz Parfemy.cz

Pořady o vaření z TV


S Italem v kuchyni
S ITALEM V KUCHYNI je skvělý pořad pro ty, kteří mají rádi nejen italskou kuchyni, ale i tu naši. Baví vás vaření? Máte rádi nejen italskou kuchyni, ale i tu naši? Pokud jste aspoň na jednu z otázek odpověděli ano, přesně pro vás je tady nová kuchařská show S Italem v kuchyni, kterou vás provede šéfkuchař Emanuel Ridi. Zábavný pořad o skvělém vaření a zajímavých lidech vám ukáže, jak se dá vytvořit báječná italská kuchyně v českých a dostupných podmínkách.

„Každý se může naučit vařit,“ říká Emanuele Ridi. Stačí prý láska a systém. Pojďte si to s námi vyzkoušet! Italský kuchař, který provozuje malou restauraci v Praze, přišel do České republiky před sedmnácti lety. Představí vám to nejlepší, nejchutnější a nejzdravější ze své domoviny, ale dovedně to skloubí s českými zvyky a možnostmi. Nečekejte ale žádné náhražky, protože kvalitní a čerstvé suroviny jsou pro našeho roztomilého Itala železným pravidlem.

Vaším průvodcem bude italský šéfkuchař Emanuel Ridi, který pochází ze středomořského ostrova Elba. Kuchařinu má v genech, už jeho prarodiče provozovali restauraci. Emanuel žije v Čechách patnáct let, má českou ženu a syna Giacoma. Stolování považuje za příležitost k setkání s přáteli nad dobrým jídlem a pitím. Takové šťastné chvíle miluje a chce je zprostředkovat i vám. Poznáte jeho krajany, kolegy z branže, podnikatele, sportovce, právníky a celebrity. Emanuel vlastní restauraci a ví, co je tvrdá každodenní práce.

Když italský šéfkuchař s vařením začínal, orientoval se na poctivou domácí kuchyni své babičky, která mu věnovala mnoho rodinných receptů. Emanuel sází na jednoduchá jídla a využití čerstvých sezonních surovin, z nichž umí připravit hotové zázraky. Suroviny považuje za základ pokrmu. O kvalitě jídla se rozhoduje už v prodejně. Základem je vždy nákup a výběr. Žádné komplikované recepty. V jednoduchosti je krása a vaření je radost.

S Italem v kuchyni (recepty) >

Zkuste také

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Česká kuchařka - recepty

Nejlepší recepty z českých kuchyní

Partneři webu