Recepty online, kuchařka, vaření, dieta, bio

Recepty, kuchařka, česká a světová kuchyně
Recepty online, kuchařka, vaření, dieta, bio header image

Salát z řapíkatého celeru

Recept v rubrice: Recepty

Recept na rychlý salát z řapíkatého celeru.

Číst celý recept Salát z řapíkatého celeru

Štítky:


Další recept:
Předchozí recept:

NakupniCentrum.cz Parfemy.cz

Pořady o vaření z TV


Kluci v akci
KLUCI V AKCI jsou pořadem, který chce divákům zábavnou formou ukázat kouzlo vaření a přípravy jídel v podání skutečných profesionálů. Nejde však pouze o suchý výčet zpracovaných ingrediencí a popis správného postupu. Rádi bychom, aby celý pořad byl pro diváky atraktivní – vaří totiž mladí kluci, kteří jsou nejen zručnými kuchaři s mnoha nápady a osobitým přístupem, ale mají navíc i dar zprostředkovat divákům potěšení ze skutečného kulinářství, a tak trochu i nespoutanost, která je vlastní jejich věku. Divák si může být jistý, že se dozví spoustu zajímavých kuchařských fíglů, triků a tipů. Proto v žádném případě neočekávejte složité receptury a nudu v kuchyni. Základní struktura každého dílu

Stavba každého dílu je rámována do jednoho kalendářního dne, ve kterém sledujeme naše hlavní protagonisty při činnostech, které souvisejí jak s jejich osobními každodenními aktivitami, tak mají především přímou souvislost s přípravou pokrmů. Každý díl má svůj vlastní minipříběh, jehož součástí bude představení toho, co se bude vařit (předkrm, hlavní chod a moučník), osob, pro které celé menu budeme připravovat, a také nákup surovin s komentářem. Každý pokrm chceme v krátkosti představit a zdůvodnit jeho výběr.

V závěru provedeme krátkou rekapitulaci receptů a vyhlásíme soutěžní otázku, která s nimi bude tematicky souviset. Zasílání odpovědí bude probíhat pomocí SMS zpráv a výherci budou zveřejněni na internetových stránkách pořadu.

Pro oživení se bude natáčet nejen v interiérech, ale také venku na ulici – např. nákup surovin. Kromě toho bude přibližně každý čtvrtý díl realizován mimo obvyklé prostředí kuchařského studia.

Kluci v akci (recepty) >

Zkuste také

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Česká kuchařka - recepty

Nejlepší recepty z českých kuchyní

Partneři webu